Beleidsdekkingsgraad april: 147,0%
16-05-2022De voorlopige beleidsdekkingsgraad van het PNB was eind april 147,0%. Een maand eerder was de beleidsdekkingsgraad 145,7%.
Lees verderEen verandering in uw privé- of werksituatie kan van invloed zijn op uw pensioen. Zorg ervoor dat u straks niet voor verrassingen komt te staan en geef veranderingen tijdig door. We laten u graag zien in welke situaties u actie moet ondernemen.
U kunt uw pensioen aanpassen aan uw eigen wensen. Daarbij kunt u verschillende keuzes maken.
Lees verderDe voorlopige beleidsdekkingsgraad van het PNB was eind april 147,0%. Een maand eerder was de beleidsdekkingsgraad 145,7%.
Lees verderHet is veel in het nieuws: er komt een nieuw pensioenstelsel! De Wet toekomst pensioenen maakt het nieuwe stelsel mogelijk. Sinds 30 maart 2022 buigen de leden van de Tweede Kamer zich erover. En daarna moet de Eerste Kamer de wet nog goedkeuren.
Lees verderOns fonds zorgt ervoor dat alles rondom uw pensioen goed verloopt. Toch kan het gebeuren dat u niet tevreden bent. Omdat u vindt dat u niet genoeg bent geïnformeerd. Of omdat u niet juist te woord bent gestaan. Dan kunt u een klacht indienen.
Lees verderVerzorgt iemand anders uw administratie? Vindt u het prettig als uw post meteen bij hem of haar wordt bezorgd? Geef ons dan een correspondentieadres door. Dan kunnen we uw papieren post naar dat adres sturen.
Lees verder